Teambuilding

VILA AMBIENTE DONOVALY ponúka pre skupiny ľudí aj možnosť rezervácie celého objektu, vďaka čomu si môžete maximálne vychutnať možnosti, ktoré ponúkame a užiť si tak nikým a ničím nerušený pobyt v príjemnom a tichom prostredí Donovalov. Maximálna kapacita pri rezervácií celého objektu je 12 osôb – v prípade väčšieho počtu osôb vieme zabezpečiť nocľah v partnerských ubytovacích zariadeniach (napr. Vila Lampášik). K dispozícií môžete mať za príplatok aj náš personál, ktorý sa o postará o váš príjemný pobyt.

Pre väčšie skupiny ľudí a rodiny, ktoré si prenajmú celý objekt, je samozrejmosťou časovo neobmedzený prístup k nášmu wellnessu a v prípade záujmu vieme zabezpečiť aj stravu formou privátneho kuchára alebo catering.

Cenu celého objektu závisí najmä od termínu a počtu osôb. Pre viac informácií si pozrite náš CENNÍK.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pokojne aj telefonicky na čísle +421948311099 alebo prostredníctvom e-mailu info@vilaambiente.sk. Do e-mailu nám prosím uveďte termín, o ktorý máte záujem, počet osôb a či máte záujem o doplnkové služby (stravovanie, kvalitná shisha s dovozom až k nám na Vilu).