O Vile Ambiente

PRÍBEH DONOVALSKEJ VILY AMBIENTE

Ambiente = prostredie. Donovaly sú samé o sebe nádherným a čoraz viac vyhľadávaným miestom. Pre svoju znamenitú prírodu, pre možnosti využitia času počas každého ročného obdobia, pre nájdenie pokoja, oddychu a pre možnosť načerpať sily.

To všetko v sebe skrýva aj Vila Ambiente Donovaly. Je situovaná na okraji lesa, v menej rušnej časti (asi 250m za Hotelom Encián), kde si prídu na svoje nie len rodiny s deťmi, ale aj páriky a jednotlivci. Vila Ambiente Donovaly je ideálnym miestom pre ľudí, ktorým vyhovuje kľud a pokoj ale aj pre skupiny ľudí, ktoré sa radi po dlhšej dobe stretnú a tiež pre menšie kolektívy firiem, ktoré si u nás dokážu spojiť pracovné povinnosti s oddychom. Pre svoju menšiu kapacitu (12 ľudí) je teda vhodným miestom na odpočinok. Pre všetkých hostí je za príplatok 20€/osoba k dispozícii Wellness s dvomi saunami (fínska a infra) a vírivka s kapacitou 6 osôb. Pre hostí sú pripravené krásne zariadené a pohodlné izby STANDARD a DELUXE.

Vila Ambiente Donovaly sa snaží robiť veci inak. Priateľský a ochotný personál je pripravený urobiť váš pobyt výnimočným. Cieľom personálu je, aby ste odchádzali s úsmevom a radi sa znovu vrátili, prípadne odporučili toto magické miesto svojím známym. Veríme totiž, že spokojnosť hostí je maximálnym kľúčom k tomu, ako niekomu zlepšiť deň, víkend, či celý týždeň…